Ota yhteyttä

Palvelunumero: 
09 23120650

Toimialueemme ovat Kirkkonummi, Espoo, Kauniainen, Länsi-Vantaa ja Helsinki.

Sovithan henkilökohtaisen tapaamisen aina etukäteen isännöitsijän kanssa, niin voimme palvella sinua paremmin.

Anu Hoskonen
isännöitsijä, IAT, LKV
anu@walttari.fi
040 144 3864

Hannaleena Kuutilo
isännöitsijä, IAT, AIT
hannaleena@walttari.fi
040 144 3874

Anna Anjala-Miettinen
isännöitsijä, IAT
anna@walttari.fi
040 7557149

Marika Julin-Pankka
isännöitsijä, IAT
marika@walttari.fi
09 23120611

Alpo Kukko
auktorisoitu isännöitsijä, AIT, LKV
alpo@walttari.fi
040 670 7043

Juha Leksis
isännöitsijä, IAT
juha@walttari.fi
050 539 4400

Juha Oksanen
isännöitsijä, IAT
juha.oksanen@walttari.fi
040 220 5126

Anna Vepsäläinen
isännöitsijä, IAT, ITS
anna.vepsalainen@walttari.fi
040 547 6002

Anne Lokkinen
talouspäällikkö
anne@walttari.fi
09 231 20608

Päivi Kuula-Holopainen
kirjanpitäjä
paivi@walttari.fi
09 231 20609

Pia Hertzman
kiinteistösihteeri
pia@walttari.fi
09 23120650

Rosa Holmlund
kirjanpito
rosa@walttari.fi ja kirjanpito@walttari.fi

Eva Jälkö
KISI, VVT
eva@walttari.fi
09 23120613

Nina Kettunen
kiinteistösihteeri, vuokranvalvoja
nina@walttari.fi ja vuokravalvonta@kva-a.fi
09 2312 0612