Ota yhteyttä

Palvelunumero: 
09 23120650

Toimialueemme ovat Kirkkonummi, Espoo, Kauniainen, Länsi-Vantaa ja Helsinki.

Sovithan henkilökohtaisen tapaamisen aina etukäteen isännöitsijän kanssa, niin voimme palvella sinua paremmin.

Anu Hoskonen

Anu Hoskonen
isännöitsijä, IAT, LKV

anu@walttari.fi
040 144 3864

Hannaleena Kuutilo

Hannaleena Kuutilo
isännöitsijä, IAT, AIT

hannaleena@walttari.fi
040 144 3874

Anna Anjala-Miettinen

Anna Anjala-Miettinen
isännöitsijä, IAT

anna@walttari.fi
040 7557149

Marika Julin-Pankka
isännöitsijä, IAT

marika@walttari.fi
09 23120611

Juha Leksis

Juha Leksis
isännöitsijä, IAT

juha@walttari.fi
050 539 4400

Juha Oksanen

Juha Oksanen
isännöitsijä, IAT

juha.oksanen@walttari.fi
040 220 5126

 

Pekko Tuomi
isännöitsijä, YAMK

pekko.tuomi@walttari.fi
040 6796062

 

Anna Vepsäläinen
isännöitsijä, IAT, ITS

anna.vepsalainen@walttari.fi
040 547 6002

Anne Lokkinen
talouspäällikkö

anne@walttari.fi
09 231 20608

Päivi Kuula-Holopainen
kirjanpitäjä

paivi@walttari.fi
09 231 20609

Pia Hertzman
kiinteistösihteeri

pia@walttari.fi
09 23120650

Eva Jälkö
KISI, VVT

eva@walttari.fi
09 23120613

Nina Kettunen
kiinteistösihteeri, vuokranvalvoja

nina@walttari.fi ja vuokravalvonta@kva-a.fi

09 2312 0612

Jennika Paananen

Jennika Paananen
taloushallinnon assistentti

jennika@walttari.fi ja kirjanpito@walttari.fi
040 628 8059