Ota yhteyttä

Palvelunumero: 
09 23120650

VIDEO Liity Teams-kokoukseen
Kokoukseen liittyminen Teamsissa – Office-tuki (microsoft.com)

OHJEET Liity Teams-kokoukseen
Kokoukseen liittyminen Teamsissa – Office-tuki (microsoft.com)
Ks. erityisesti ”Liittyminen linkin avulla”

Toimialueemme ovat Kirkkonummi, Espoo, Kauniainen, Länsi-Vantaa ja Helsinki.

Sovithan henkilökohtaisen tapaamisen aina etukäteen isännöitsijän kanssa, niin voimme palvella sinua paremmin.

Hannaleena Kuutilo

Hannaleena Kuutilo
isännöitsijä, IAT, AIT

hannaleena@walttari.fi
040 144 3874

Anna Anjala-Miettinen

Anna Anjala-Miettinen
isännöitsijä, IAT

anna@walttari.fi
040 7557149

Sar

 


Marja-Leena Arhima-Oinonen

isännöitsijä, AIT, ITS-TEK, ISA-auktorisoitu isännöitsijä

marja-leena@walttari.fi
040 701 7146



Jari Holmström

isännöitsijä, IAT, LKV, kaupanvahvistaja

jari@walttari.fi
040 480 2201

 

Marika Julin-Pankka
isännöitsijä, IAT

marika@walttari.fi
09 23120611

Juha Leksis

Juha Leksis
isännöitsijä, IAT

juha@walttari.fi
050 539 4400



Miika Metsälahti

isännöitsijä, IAT

miika@walttari.fi
040 5200 585

Juha Oksanen


Juha Oksanen

isännöitsijä, IAT

juha.oksanen@walttari.fi
040 220 5126

Anna Vepsäläinen
isännöitsijä, IAT, ITS

anna.vepsalainen@walttari.fi
040 547 6002

 

 

Bolt
toimistokoira

Pia Hertzman
kiinteistösihteeri, asiakaspalvelu

pia@walttari.fi
09 23120650

Sari Karaus

 

Sari Karaus
taloushallinto

sari@walttari.fi
09 231 20603

 

Nina Kettunen
kiinteistösihteeri, vuokranvalvoja, KISI

nina@walttari.fi ja vuokravalvonta@kva-a.fi

09 2312 0612

Päivi Kuula-Holopainen
kirjanpitäjä

paivi@walttari.fi
09 231 20609

Anne Lokkinen
talouspäällikkö

anne@walttari.fi
09 231 20608

Jennika Paananen

Jennika Paananen
kirjanpitäjä, KPT®I

jennika@walttari.fi ja kirjanpito@walttari.fi
040 628 8059

Eva Sjöström
KISI, VVT

eva@walttari.fi
09 23120613



Nina Åkerman

kiinteistösihteeri, asiakaspalvelu

nina.akerman@walttari.fi
09 23120650